Dva kroky k Druhému kroku

Pro zavedení programu Druhý krok na vaší škole je potřeba podniknout dva kroky:

1. Vyškolit pedagogického pracovníka, který bude s programem pracovat. Bližší informace o plánovaných termínech naleznete v záložce Kurzy a akce. Při minimálním počtu 8 osob pro vás rádi zrealizujeme kurz i na vaší škole.
  2. Zakoupit programovou sadu. Aktuální cena je 370 euro pro ZŠ, 390 euro pro MŠ. Distribuci programových sad zajišťuje OZ PROFKREATIS plus.

V případě nejasností vám vaše dotazy rádi zodpovíme na emailové adrese spolekspas@gmail.com.

Pro studenty

Rádi spolupracujeme s každým, koho naše téma zajímá. Jestliže se chcete zabývat sociálně-emocionálním učením nebo Druhým krokem v rámci akademických aktivit, napište nám na spolekspas@gmail.com (nebo se za námi stavte osobně) a probereme možnosti, jak proměnit váš zápal ve výzkum/článek/něco jiného.