Kdy: 3.12.2020 | 16:30 – 18:30

Platforma: Zoom (odkaz bude zaslán všem přihlášeným v den konání kurzu)

Přihláška: ODKAZ

OBSAH

Jiřina Juřičková

Podělím se o zkušenost s vedením online růstové skupinky pro děvčata 4.-5. ročník. Řeknu, jak probíhají setkání, co se mi osvědčuje, jaké jsou rozdíly od klasického setkání, v čem se mi zdá tento typ práce zajímavý a přínosný, co mi fungovalo a na jaká úskalí jsem narazila.

Iveta Rebrová

Mohu se podělit o zkušenost vedení seberozvojového kroužku pro děti 3. – 4. ročník, vedení relaxací online, tematických hodin pro žáky 2. stupně, třídnických hodin a s tím související poznatky – jak pozitivní, tak i ty negativní.

Michaela Kubátová 

Sdílení zkušeností s fungováním ŠPP online. Složení týmu ŠPP a online komunikace mezi členy – pravidelné online porady, sdílené tabulky, interaktivní zápisy z jednání. Spolupráce ŠPP s vedením školy v době uzavření škol. Příklad dobré praxe – skupinový online hovor rodiče-učitel-asistent pedagoga-člen ŠPP-člen vedení.

Ondřej Toth, Zuzana Snopková 

Přiblížíme vám vlastní zkušenost s vedením seberozvojové terapeutické skupiny pro účastníky 18-35 let, která probíhá v online formě od října do prosince tohoto roku. Prozradíme vám, co nám dobře funguje a jak na online formát reagují účastníci. Pojmenujeme také, v čem je příprava specifická a jaké problémy nás při jejím spouštění i vedení provázely.

 

Více informací na e-mailu: spolek.spas@gmail.com