Lektor: Jan Burda

Určeno pro: učitelé, vychovatelé, školní psychologové

Kdy:  16.10.2019 | 13:00 – 17:00

V rámci semináře se účastníci seznámí s celou řadou moderních deskových her a jejich využitím ve vyučování. Většina těchto her se dá velmi dobře využít k rozvoji klíčových kompetencí v řadě předmětů. Seminář je z velké části zaměřen na praktické vyzkoušení samotných her, tzn.že si účastníci všechny uváděné hry zahrají přímo na semináři, k tomu dostanou příslušný výklad a vysvětlení pro využití ve škole.

Jan Burda pracuje v oblasti volnočasových aktivit kraje Vysočina. Dlouhodobě se podílí na organizování tradiční akce „Volný čas není nuda“, pořádané Radou dětí a mládeže kraje Vysočina, kde je předsedou představenstva, zároveň pracuje jako vedoucí oddělení volného času KÚ kraje Vysočina. Jako lektor má široký záběr – zabývá se facilitacemi porad, dělá školení a semináře pro NNO i komerční organizace. Zajímá ho metodika her, základy fundraisingu, řízení a management NNO, organizace táborů a akcí pro veřejnost, školení v oblasti výpočetní techniky a time managementu – ve všech těchto oblastech lektoruje. Pro náš spolek již lektoroval úspěšný seminář s názvem Metodika her a hříček.