Původní termín plánovaný na 17.4. byl zrušen. Všem přihlášným účastníkům jsme odespali informační email – pokud jste ho neobdrželi, tak se nám prosím ozvěte. V tuto chvíli čekáme, jak se bude situace vyvíjet – pokusíme se vám co nejdříve nabídnout nový termín. 

Lektor: Mgr. Petr Halama

Určeno pro: učitelé a další

Kdy:  brzy bude doplněno

Kde: Katedra psychologie FF UP, Vodární 6, Olomouc

Cena: 300Kč (člen ŠPAS, student), 350Kč (nečlen)

Přihláška: ODKAZ

Storno podmínky: ZDE

ANOTACE

Cílem vzdělávací akce je zprostředkovat účastníkům hlavní zásady práce s problematickou třídou. Účastníci se dozvědí, co dělat a čemu se naopak vyhnout, aby třídě pomohli vyřešit její problémy. Po absolvování tohoto semináře by měli být schopni sami zvládnout základní práci s problematickou třídou s pomocí konkrétních aktivit a technik, které adekvátně použijí ve vhodnou dobu i situaci. Během semináře budou mít účastníci možnost sami si nabízené aktivity prakticky vyzkoušet.

Lektor

Mgr. Petr Halama působí ve sféře pedagogicko-psychologického poradenství již osmým rokem. Po absolvování jednooborové psychologie začínal jako školní psycholog na dvou základních školách. Po necelém roce nastoupil do Pedagogicko-psychologické poradny v Šumperku na pozici psychologa a oblastního metodika prevence, kde působil pět let, od té doby funguje především jako lektor primární prevence, ale také jako soukromý psychoterapeut. Před rokem zdárně ukončil pětiletý psychoterapeutický výcvik ve Společnosti pro integraci v psychoterapii. Jeho cílovou skupinu tvoří především děti a mládež, jejich učitelé či rodiče, s kterými pracuje individuálně i skupinově.

Více informací na e-mailu: spolek.spas@gmail.com