Lektor: Mgr. Petr Halama

Určeno pro: učitelé a další

Kdy:  17.4.2020 | 9:00 – 13:00

Cílem vzdělávací akce je zprostředkovat účastníkům hlavní zásady práce s problematickou třídou. Účastníci se dozvědí, co dělat a čemu se naopak vyhnout, aby třídě pomohli vyřešit její problémy. Po absolvování tohoto semináře by měli být schopni sami zvládnout základní práci s problematickou třídou s pomocí konkrétních aktivit a technik, které adekvátně použijí ve vhodnou dobu i situaci. Během semináře budou mít účastníci možnost sami si nabízené aktivity prakticky vyzkoušet.

Mgr. Petr Halama působí ve sféře pedagogicko-psychologického poradenství již osmým rokem. Po absolvování jednooborové psychologie začínal jako školní psycholog na dvou základních školách. Po necelém roce nastoupil do Pedagogicko-psychologické poradny v Šumperku na pozici psychologa a oblastního metodika prevence, kde působil pět let, od té doby funguje především jako lektor primární prevence, ale také jako soukromý psychoterapeut. Před rokem zdárně ukončil pětiletý psychoterapeutický výcvik ve Společnosti pro integraci v psychoterapii. Jeho cílovou skupinu tvoří především děti a mládež, jejich učitelé či rodiče, s kterými pracuje individuálně i skupinově.